Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Rozumiem

Świętochłowice - Bliżej niż myślisz

AA

Ogólnopolski Tydzień Kariery z OHP

W piątek 20 października w ramach Ogólnopolskich Dni Kariery z OHP w Młodzieżowym Centrum Kariery (ul. Sądowa 1) w Świętochłowicach odbędą się spotkania z przedstawicielami różnych zawodów. Uczniowie szkół ze Świętochłowic, Bytomia, Chorzowa i Rudy Śląskiej będą uczestniczyć w ciekawym programie.

Organizatorzy zaplanowali spotkanie z Dominiką Stasiuk, która ukończyła średnią Szkołę Muzyczną w klasie śpiewu, a obecnie oprócz śpiewu pasjonuje się również pieczeniem wytwornych ciast. Na miejscu będzie tęz przedstawiciel OWES, który zaprezentuje powstawanie Spółdzielni Socjalnych. Interezsująco zapowiada się wykład ,,Moja Kariera Zawodowa-planuję, decyduję, działam”.

Spotkanie uświetni występ Beata Chren, znanej i cenionej aktorki Teatru Rozrywki w Chorzowie. Zajęcia będą współtworzyć uczniowie. Prowadząca zajęcia wskaże jak predyspozycje zawodowe mogą wpłynąć na wybór zawodu wykonywanego  z pasją.

Wydarzenie zamknie wystąpienie mł. aspirant Tomasza Kaczmarczyka z Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach, który zajmuje się zapobieganiem przestępczości wśród młodzieży.