Rozumiem

Świętochłowice - Bliżej niż myślisz

AA

Zagrali w siatkówkę na piasku

Na boisku w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 rozegrano mistrzostwa Świętochłowic w siatkówce plażowej szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

W pierwszym dniu zmagań rywalizowały siatkarki. Zarówno w kategorii liceum, jak i gimnazjum, zwyciężyły gospodynie z ZSO nr 1. Drugie miejsce zajęły zawodniczki z ZSO nr 2. Wśród gimnazjów trzecie miejsce przypadło SZSP „Don Bosko”, a czwarte Gimnazjum nr 3.

W kolejnym dniu zawodów na piasek wyszli panowie. W chłodnej i deszczowej aurze bezkonkurencyjni po raz kolejny okazali się gospodarze. Wśród liceów drugie miejsce przypadło SZSP „Don Bosko”,  a trzecie II LO. Wśród gimnazjów na drugim stopniu podium uplasowali się reprezentanci Gimnazjum nr 2, na trzecim SZSP „Don Bosko”, natomiast na czwartym miejscu zameldowali się siatkarze z Gimnazjum nr 3.

Zwycięskie pary będą reprezentować nasze miasto w zawodach rejonowych.