Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Rozumiem

Świętochłowice - Bliżej niż myślisz

AA

Złote i diamentowe gody

W Centrum Kultury Śląskiej Zgoda zostały uhonorowane małżeństwa z długoletnim stażem. Pary przeżyły wspólnie 50 i 60 lat. Dyplomy i medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, nadawane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, wręczył jubilatom prezydent Świętochłowic Dawid Kostempski.

- Jesteście Państwo wzorem do naśladowania dla nas wszystkich – podkreślił prezydent Kostempski.
 
Jubilaci nie kryli wzruszenia. Pół wieku wspólnego życia świętowały 42 pary, zaś 60-lecie – sześć małżeństw. Wszystkim gratulujemy i życzymy jeszcze wielu wspólnie przeżytych pięknych lat.
 
50-lecie:
 
Małgorzata i Jerzy BELLA, Łucja i Ryszard CICH Beata i  Wiesław DYGOŃ, Zofia i Stanisław GAŁEK,  Janina i Eugeniusz GŁODEK, Maria i Henryk KANSY, Ilona i Ginter KARWOTH, Irena i Antoni KOKOTT, Gertruda i Paweł KONOPKA, Teresa i Władysław KUŚMIEREK, Małgorzata i Bernard LEŚNIOK, Maria i Kazimierz ŁUKASZEWSCY, Edyta i Konrad MAJOWSCY, Janina i Wojciech MALISZ, Gizela i Piotr MAŁOTA, Urszula i Eugeniusz MIKA, Krystyna i Joachim MOKRY, Alicja i Witold NOWAK, Krystyna i Werner NOWAK, Irena i Stanisław OBROCHTA, Ewa i Antoni OWCZARCZYK, Krystyna i Piotr PAŃCZYK, Wanda i Zygmunt POŁUM, Cecylia i Jerzy POŚPIECH, Elżbieta i Henryk PYRKOCZ, Krystyna i Ryszard RADGOWSCY, Władysława i Kazimierz SEKŚCIŃSCY, Adelajda i Marian SKOWRONEK, Danuta i Bernard SKRECZKO, Maria i Marceli SMOLCZYK, Urszula i Józef SROKA, Krystyna i Zygmunt STERCZEWSCY, Urszula i Józef STOIŃSCY, Irena i Herbert STYCZ, Genowefa i Werner SWADŹBA, Krystyna i Herbert ŚWITALIK, Stefania i Wilhelm SZEFER, Gabriela i Bogdan TROJANOWSCY, Antonina i Czesław WIĘCŁAW, Irena i Wilhelm WAGNER, Bolesława i Józef ZAJĄC, Wiesława i Zdzisław ZAPAŁA
 
60-lecie:
 
Cecylia i Henryk DYLEWSCY, Aniela i Wiktor JAZGAR, Genowefa i Ernest LATOCHA, Teresa i Józef NOWAK, Joanna i Kazimierz SZEWCZYK, Sonia i Eryk KAISER.