Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Rozumiem

Świętochłowice - Bliżej niż myślisz

AA

XXI sesja Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Informujemy, że XXI sesja Rady Miejskiej w Świętochłowicach, zwołana na wniosek Prezydenta Miasta Świętochłowice, odbędzie się w środę 18 lipca 2012 r. o godz. 16.00. Sesja odbędzie się w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Świętochłowicach przy ul. Katowickiej 54.

 

Porządek obrad:

1.    Otwarcie sesji i stwierdzenie jej prawomocności.
2.    Przedstawienie porządku obrad.
3.    Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr XIV/168/11 Rady Miejskiej w Świętochłowicach z dnia 21 grudnia 2011 r. w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Miasta Świętochłowice na lata 2012-2023.
4.    Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do projektu w ramach Inicjatywy JESSICA pn. „Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych rewitalizacji kąpieliska miejskiego w technologii stawu naturalnego na bazie nieużytkowanego basenu na terenie OSiR „Skałka” przy ulicy Bytomskiej 40 w Świętochłowicach, budowy budynku użytkowego wielofunkcyjnego i zagospodarowania terenu całego kąpieliska na działce nr 4036/3, w formie „zaprojektuj i wybuduj”".
5.    Podjęcie uchwały w sprawie zaciągnięcia kredytu na dofinansowanie zadania p.n.: „Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych rewitalizacji kąpieliska miejskiego w technologii stawu naturalnego na bazie nieużytkowanego basenu na terenie OSiR „Skałka” przy ulicy Bytomskiej 40 w Świętochłowicach, budowy budynku użytkowego wielofunkcyjnego i zagospodarowania terenu całego kąpieliska na działce nr 4036/3, w formule „zaprojektuj i wybuduj”".
6.    Podjęcie uchwały w sprawie zaciągnięcia pożyczki na dofinansowanie zadania p.n.: „Zaprojektowanie  i wykonanie robót budowlanych rewitalizacji kąpieliska miejskiego w technologii stawu naturalnego na bazie nieużytkowanego basenu na terenie OSiR ”Skałka” przy ulicy Bytomskiej 40 w Świętochłowicach, budowy budynku użytkowego wielofunkcyjnego i zagospodarowania terenu całego kąpieliska na działce nr 4036/3, w formule „zaprojektuj i wybuduj”".
7.    Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr XX/247/12 Rady Miejskiej w Świętochłowicach z dnia 27 czerwca 2012 r. w sprawie wyrażenia zgody na ustanowienie specjalnej strefy ekonomicznej na terenie miasta Świętochłowice w ramach Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Podstrefy Tyskiej.
8.    Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia planu sieci publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Świętochłowice.
9.    Podjęcie uchwały w sprawie zmiany nazwy Muzeum Miejskiego w Świętochłowicach i nadania mu statutu.
10.  Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na wydzierżawienie na okres kolejnych 3 lat, gruntu położonego w Świętochłowicach, stanowiącego część działki nr 1316 oraz część działki nr 1108.
11.  Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia woli podjęcia współpracy pomiędzy Miastem Świętochłowice a Miastem Tai’an w Chińskiej Republice Ludowej.
12.  Zakończenie sesji.