Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Rozumiem

Świętochłowice - Bliżej niż myślisz

AA

Radni Rady Miejskiej

Skład Rady Miejskiej

Bawej Marcin
m.bawej@swietochlowice.pl
Gniełka Grzegorz
g.gnielka@swietochlowice.pl
Gremlowski Marek
m.gremlowski@swietochlowice.pl
Grudniok Tomasz
t.grudniok@swietochlowice.pl
Król Gerda
g.krol@swietochlowice.pl
Kubica Helena
h.kubica@swietochlowice.pl
Kurek Henryk
h.kurek@swietochlowice.pl
Loska Beata
b.loska@swietochlowice.pl
Łataś Rafał
r.latas@swietochlowice.pl
Migoń Jerzy
j.migon@swietochlowice.pl
Mośko Zbigniew
z.mosko@swietochlowice.pl
Nowak Zbigniew
z.nowak@swietochlowice.pl
Owoc-Kania Urszula
u.owoc-kania@swietochlowice.pl
Palka Andrzej
a.palka@swietochlowice.pl
Palka Marek
m.palka@swietochlowice.pl
Pogoda Zofia
z_pogoda@interia.pl
Świerk Rafał
Wawrzyczek Jerzy
j.wawrzyczek@swietochlowice.pl
Wichura Dorota
d.wichura@swietochlowice.pl
Wojciechowska-Zbylut Bożena
b.wojciechowska-zbylut@swietochlowice.pl
Zięba Janina
j.zieba@swietochlowice.pl