Rozumiem

Świętochłowice - Bliżej niż myślisz

AA

Tydzień siatkarskich zmagań

Miniony tydzień upłynął w świętochłowickich szkołach pod znakiem siatkówki. Na boiskach Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 oraz Szkoły Podstawowej nr 2 rozegrano aż cztery turnieje.

Siatkarski tydzień rozpoczęły uczennice klas siódmych i ósmych szkół podstawowych oraz trzecich klas gimnazjum. W zawodach pewnie zwyciężyły zawodniczki z klas sportowych SP 2, które w finale pokonały koleżanki z SP 17. Trzecie miejsce zajęły gimnazjalistki z Gimnazjum nr 1.

We wtorek grały ich młodsze koleżanki. W turnieju minisiatkówki triumfowały uczennice SP 4, drugie miejsce przypadło SP 17, a trzecie SP 19.

Turnieje chłopców zdominowali uczniowie SP 2. W turnieju minisiatkówki zasłużone zwycięstwo odnieśli gospodarze z SP 2, drugie miejsce przypadło siatkarzom z SP 17, a na najniższym stopniu podium znaleźli się uczniowie SP 8. Wśród uczniów klas siódmych i ósmych oraz trzecich gimnazjum pewnie zwyciężyli siatkarze z SP 2, pokonując w finale kolegów z Gimnazjum nr 1. Trzecie miejsce przypadło uczniom SP 17. Wszystkim gratulujemy sportowej postawy i życzymy powodzenia w zawodach rejonowych!