Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Rozumiem

Świętochłowice - Bliżej niż myślisz

AA

Teren przy ul. Łagiewnickiej 4b / z 5 garażami

Typ: nieruchomość niezabudowana

Oznaczenie nieruchomości: 3063

Powierzchnia: 1117 m2

Przeznaczenie: W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego (Uchwała Rady Miejskiej w Świętochłowicach Nr V/33/15 z dnia 28.01.2015 r. w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego na terenie miasta Świętochłowice w rejonie ul. Chorzowskiej, Bytomskiej oraz projektowanej drogi północ-południe – nieruchomość zlokalizowana jest na terenie oznaczonym symbolem 9MW/U – tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i usługowej.

Opis nieruchomości:

Nieruchomość zlokalizowana jest w Świętochłowicach - obręb Chropaczów pomiędzy ul. Lampego, ul. Kamionki i ul. Łagiewnicką w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i usługowej.

Działka wolna od trwałej zabudowy, nieogrodzona, z dostępem do uzbrojenia. W centralnej części działki – kilka drzew liściastych. Brak bezpośredniego dostępu do drogi publicznej. Kształt działki nieregularny, teren lekko zróżnicowany pod względem wysokościowym, wyniesiony w części północno-wschodniej.

Na nieruchomości posadowionych jest 5 garaży, tzw. „blaszaków”, z czego 4 w południowej części działki przy ciągu garaży przy ul. Lampego, piąty zlokalizowany jest przy zachodniej granicy nieruchomości. Z użytkownikami garaży Gmina zawarła umowy dzierżawy.

Przetarg: II Przetarg - zobacz więcej