Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Rozumiem

Świętochłowice - Bliżej niż myślisz

AA

Składanie wniosków o nagrody i wyróżnienia dla sportowców

Wydział Kultury, Sportu i Promocji Miasta informuję, iż w terminie do 31 stycznia 2018 r. można składać wnioski o przyznanie nagród lub wyróżnień dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe, trenerów oraz innych osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej.

Zgodnie z uchwałą Rady Miejskiej w Świętochłowicach Nr XVI/171/15 z dnia 21 grudnia 2015 r. przyznawane są nagrody i wyróżnienia dla osób fizycznych za wyniki sportowe. Stanowią one wyraz uznania samorządu dla środowiska sportowego za wkład we współtworzeniu i podnoszeniu poziomu kultury fizycznej i sportu oraz promocję Miasta Świętochłowice na arenie międzynarodowej, krajowej i regionalnej. Nagrody i wyróżnienia za osiągnięte wyniki sportowe mogą być przyznawane zawodnikom, którzy zamieszkują na terenie Miasta Świętochłowice i w roku poprzedzającym przyznanie nagrody lub wyróżnienia osiągnęli wysokie wyniki sportowe.  

Na podstawie uchwały Rady Miejskiej w Świętochłowicach Nr XVI/170/15 z dnia 21 grudnia 2015 r. przyznawane są nagrody i wyróżnienia dla trenerów oraz innych osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej. Nagrody i wyróżnienia mogą otrzymać trenerzy i działacze zamieszkujący na terenie Miasta Świętochłowice, których zawodnik osiągnął wysokie wyniki sportowe we współzawodnictwie międzynarodowym, krajowym i regionalnym. Nagrody mogą otrzymać także osoby wyróżniające się osiągnieciami w działalności sportowej, w szczególności za całokształt pracy szkoleniowej, menadżerskiej, działalność wychowawczą, popularyzacje dyscypliny sportowej wśród młodzieży, organizację pracy klubu, inicjatywy inwestycyjne.

Wnioski składa się w terminie do 31 stycznia danego roku kalendarzowego. Wnioski wraz z wymaganymi załącznikami składać należy w Biurze Obsługi Mieszkańców do godz. 15.30 lub za pośrednictwem poczty.