Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Rozumiem

Świętochłowice - Bliżej niż myślisz

AA

Repertuar kina plenerowego na "Skałce"

Już jutro kolejne spotkanie z kinem amatorskim na świętochłowickiej „Skałce”. Co zobaczymy na dużym ekranie? Repertuar jest zróżnicowany i bardzo interesujący. 

Kolejna odsłona kina plenerowego na „Skałce” odbędzie się 11 lipca br. o godz. 21:00 (piątek). Warto zarezerwować sobie 1,5 godz. wolnego czasu. W przypadku niesprzyjającej pogody projekcja zostanie odwołana. Przed nami jeszcze cztery wieczory z filmem. Pierwsza projekcja na „Skałce” odbyła się 27 czerwca. Cykl zakończy się 1 sierpnia.

Tym razem zostaną wyświetlone filmy:

POLOVANIE (reż. Zuzanna Dąbrowska / animacja / 5 min)
PoLOVAnie to film animowany pełen zabawnych spostrzeżeń na temat klubowego życia, poruszający kwestię szufladkowania ludzi.

POŁUDNIK ZEROWY (reż. Piotr Rzepka / fabularny / 32 min)
Popularny muzyk folkowy uwikłany w trudne relacje z żoną, menedżerką i jej narzeczonym. Chcąc uwolnić się od grzesznych myśli o zdradzie i depresji wywołanej informacją, iż jego menedżerka właśnie się zaręczyła, Przemek wyjeżdża na kilka dni do swojego rodzinnego miasteczka...

AB OVO (reż. Anita Kwiatkowska - Naqvi / animacja / 5 min)
Co by było, gdyby twoje ciało przestało być tylko twoje? Gdyby w środku zamieszkał ktoś inny i zaczął dyktować warunki... gdyby zabierał coraz więcej przestrzeni, nie przejmując się tym, że tobie jest coraz ciaśniej?

ZABICIE CIOTKI (reż. Mateusz Głowacki / fabularny / 30 min)

Dwudziestoletni student, Jurek, spowiada się z popełnionych w ciągu siedmiu lat grzechów i wyznaje, że zabił swoją ciotkę...

DADA LOVE (reż. Aleksandra Panisko / fabularny, dokumentalny / 10 min)
Sztuka i erotyka czyli eksperymentalne love story. Historia jednej pary, której losy wymyślają inni ludzie. Film jedyny w swoim rodzaju - pomiędzy fabułą a dokumentem.

WINDA (reż. Sebastian Kwidziński / fabularny / 10 min)
Mężczyzna ginie w wypadku samochodowym. Jego kolejne losy rozgrywają się po "drugiej stronie".

Więcej informacji na: www.facebook.com/kinoletnie