Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Rozumiem

Świętochłowice - Bliżej niż myślisz

AA

Remont DTŚ i tymczasowa organizacja ruchu

Dziś w nocy (6/7.08) wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu na Drogowej Trasie Średnicowej związana z remontem odcinka jezdni południowej od wiaduktu nad linią PKP do węzła z ul. Bytomską.

Ruch w kierunku Katowic odbywał się będzie pasem szybkim jezdni południowej oraz pasem szybkim jezdni północnej (pod prąd). Ruch w kierunku Rudy Śląskiej pasami wolnym i środkowym jezdni północnej.

Przepięcie ruchu między jezdnią południową i północną  odbywać się będzie przed wiaduktem nad linią PKP od strony Rudy Śląskiej, powrót na jezdnię południową w rejonie wiaduktu nad ul. Szpitalną.

W nocy z 09.08./10.08. planowane jest wprowadzenie kolejnego etapu  organizacji ruchu.

Ruch w kierunku Katowic odbywał się będzie pasem prawym jezdni południowej oraz pasem szybkim jezdni północnej (pod prąd). Ruch w kierunku Rudy Śląskiej  pasami wolnym i środkowym jezdni północnej.

W dniu 13.08./14.08. wyłączone z ruchu zostaną wszystkie pasy jezdni południowej. Ruch w kierunku Katowic odbywał się będzie odbywał się będzie tylko pasem szybkim jezdni północnej (pod prąd). Ruch w kierunku Rudy Śląskiej pasami wolnym i środkowym jezdni północnej.

W tym etapie prac remontowych nie będzie obsługiwany przystanek „Świętochłowice Polna”  linii autobusowej nr 870 w kierunku Katowic na łącznicy DTŚ.

Przewidywany termin wykonania robót na jezdni południowej – 7 dni.

Za utrudnienia przepraszamy.