Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Rozumiem

Świętochłowice - Bliżej niż myślisz

AA

Promocja inwestycyjna

Świętochłowice otrzymały środki unijne w wysokości ponad 0,5 mln złotych na dofinansowanie projektu pn. „Świętochłowice. Bliżej niż myślisz – Promocja terenów inwestycyjnych miasta”, realizowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Poddziałania 1.1.2 Promocja inwestycyjna, Priorytet I Badania i rozwój technologiczny (B+R), innowacje i przedsiębiorczość Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007 – 2013.

 

Projekt realizowany będzie w okresie od kwietnia 2012 do grudnia 2013 i obejmie:

1. Reklamę bezpośrednią na lotniskach w Katowicach (Pyrzowice) oraz w Krakowie (Balice) w formie umieszczenia tablic promocyjnych na wózkach bagażowych oraz na modułach reklamowych w terminalach.

2. Wykonanie tablic promocyjno-informacyjnych wraz z montażem bezpośrednio w sąsiedztwie terenów inwestycyjnych będących własnością gminy, a przeznaczonych na sprzedaż.

3. Umieszczenie reklam promujących ofertę inwestycyjną na portalach internetowych o tematyce gospodarczej, biznesowej.

4. Nawiązanie współpracy z ambasadami Chin i Indii w zakresie umieszczenia folderów informacyjnych i innych informacji gospodarczych dot. miasta

5. Organizację wizyt biznesowych tzw. „study tours” w Świętochłowicach, polegających na zaproszeniu potencjalnych inwestorów, przedstawicieli izb gospodarczych, dziennikarzy, szefów działów odpowiedzialnych za ekspansję koncernów i firm do odwiedzenia naszego miasta i zapoznania się z jego potencjałem.

6. Wykonanie prezentacji multimedialnych w formie spotów reklamowych w 4 wersjach językowych

7. Przygotowanie i wydanie folderów promocyjnych w 4 wersjach  językowych.

 

Planowany koszt całkowity przedsięwzięcia wyniesie ok. 593 tys. zł, z czego dofinansowanie w ramach EFRR - 504 tys. zł, co stanowi 85% całkowitych kosztów projektu.