Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Rozumiem

Świętochłowice - Bliżej niż myślisz

AA

Plenerowy Kiermasz Rękodzieła

I Plenerowy Kiermasz Rękodzieła, który jest integralną częścią Wall Street Festival – Festiwalu Sztuki Ulicznej w Świętochłowicach odbędzie się 19 maja 2012 roku w Świętochłowicach na ul. Kubiny. Kiermasz ma być miejscem spotkania twórców ceramiki, biżuterii, decoupage’u, haftu, malarstwa, witrażu, rzeźby oraz bardzo szeroko pojętego rękodzieła. Organizator jest otwarty na wszystkie wyroby artystyczne i wszystkie formy rękodzieła oraz wszystkie aranżacje stoisk.

Organizatorzy oddają teren twórcom rękodzieła w celu stworzenia małej wystawy swoich prac, na co okazja nie zdarza się co dzień. Oprócz prezentacji, która jest najważniejszym elementem Kiermaszu, będzie istniała możliwość działalności handlowej.

Zachęcamy Wystawców do czynnego uczestnictwa. Organizator nie pobiera opłat za uczestnictwo w Kiermaszu. Ilość miejsc jest ograniczona. Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin imprezy dostępny jest na stronie www.wallstreetfestival.pl. Zgłoszenia można przesyłać do końca kwietnia br.

Na terenie Kiermaszu każdy Wystawca będzie miał do dyspozycji stoisko o wymiarach ok. 4 m2 (2 m x 2 m.). Każdy Wystawca odpowiada za zabudowę swojego stanowiska - Organizator nie udostępnia krzesełek i stolików. Wystawcy sami odpowiadają za wystrój stoiska, sztalugi, narzędzia i elementy montażowe, itp. Stoisko nie posiada dostępu do gniazdka elektrycznego. Parking dla Wystawców zorganizowany będzie przy Młodzieżowym Domu Kultury w Świętochłowicach przy ul. Harcerskiej 1.

Wszystkich Wystawców serdecznie zapraszamy!

Kontakt z organizatorem:
Wydział Promocji
Urząd Miejski w Świętochłowicach
ul. Katowicka, 41-600 Świętochłowice
tel. (32) 3491-942
promocja@swietochlowice.pl