Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Rozumiem

Świętochłowice - Bliżej niż myślisz

AA

Plebiscyt Hipokrates

Rozpoczął się plebiscyt Dziennika Zachodniego, w którym to Państwo możecie wybrać najlepszego w województwie śląskim: lekarza, pielęgniarkę, położną, ratownika medycznego, placówkę medyczną i farmaceutę. Dziennikarze chcą nagrodzić pracowników służby zdrowia, ludzi wielkiej wiedzy, kultury osobistej i empatii dla chorych. Nie brakuje takich osób także w naszym mieście.

- Chcemy uhonorować tych, którym pacjenci są wdzięczni za życie i zdrowie. Pokazać ludzi, niekoniecznie z pierwszych stron gazet, którzy codzienną służbą chorym: w małych przychodniach i wielkich szpitalach, karetkach pogotowia czy w prywatnych gabinetach, dają świadectwo wysokiej etyki medycznych zawodów. Sprawiają, że śląska medycyna i służba zdrowia są wizytówką naszego regionu, nie tylko dzięki pionierskim zabiegom, ale też codziennej Judymowej pracy tysięcy lekarzy, pielęgniarek, położnych, ratowników, farmaceutów czy zarządzających szpitalami, które stają się coraz nowocześniejsze i przyjaźniejsze pacjentom - mówi Marek Twaróg, redaktor naczelny "Dziennika Zachodniego".

Zgłoszeń w sześciu kategoriach plebiscytu Hipokrates 2015 można dokonać wchodząc na stronę www.dziennikzachodni.pl/hipokrates.

Głosowanie potrwa do 2 października do godziny 11.59. Kandydatów można zgłaszać w 6 kategoriach: lekarz, pielęgniarka/pielęgniarz, placówka medyczna, położna/położny, ratownik medyczny, farmaceuta/farmaceutka.