Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Rozumiem

Świętochłowice - Bliżej niż myślisz

AA

Ogłoszenia organizacji

Zakładka OGŁOSZENIA ORGANIZACJI to miejsce, w którym organizacje pozarządowe mogą wymieniać się informacjami o planowanych inicjatywach i organizowanych przedsięwzięciach. Aby zamieścić ogłoszenie należy przesłać pełną treść informacji wraz z danymi kontaktowymi organizacji na adres mailowy: a.lendzik@swietochlowice.pl.

 

Dołącz do wolontariuszy Fundacji „Dr Clown” w Świętochłowicach

Fundacja „Dr Clown” aktywnie działa od 1999 roku. Naszym celem jest wywołanie uśmiechu na twarzach chorych – szczególnie dzieci, a misją przekonanie, że smutek można leczyć.  Wolontariusze Fundacji obowiązkowo z czerwonym noskiem odwiedzają małych pacjentów szpitali dziecięcych sprawiając, że na twarzach dzieci gości uśmiech. Poprzez zabawę likwidujemy stres spowodowany nietypową i trudną sytuacją związaną z pobytem w szpitalu.

Poszukujemy wolontariuszy, przyszłych „doktorów clownów” do działań na terenie miasta Świętochłowice.
Wymagania: ukończony 18 r.ż., dobry stan zdrowia, książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych, UŚMIECH!
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy: wolontariat.slask@drclown.pl lub telefoniczny: 784 399 247


OGŁOSZENIE O LIKWIDACJI STOWARZYSZENIA


Podaje się do publicznej wiadomości, że na podstawie postanowienia Sądu Rejonowego Katowice – Wschód w Katowicach, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, sygn. akt KA.VIII NS-REJ.KRS 1020/16/732 z dnia 24 lutego 2016 r. rozwiązano Stowarzyszenie Amatorskie Radiobiegi Niepełnosprawnych w Świętochłowicach z siedzibą przy ul. Chorzowskiej 22 m. 67 w Świętochłowicach oraz zarządzono jego likwidację.

Likwidatorem Stowarzyszenia ustanowiony został Zbigniew Chmielewski.
Informacja o zmianie numeru telefonu Polskiego Związku Niewidomych Koło Świętochłowice

Polski Związek Niewidomych Koło Terenowe Świętochłowice z siedzibą przy ul. Bytomskiej 13, uprzejmie informuje, że z dniem 19 lipca 2015 r. przestaje być aktywny dotychczasowy numer  telefonu: 32 448-86-14. Obecnie kontakt telefoniczny ze Związkiem jest możliwy tylko pod numerem tel. 791-448-417.