Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Rozumiem

Świętochłowice - Bliżej niż myślisz

AA

Oferta półkolonii zimowych 2018

Dyrektor Miejskiego Zarządu Oświaty w Świętochłowicach zawiadamia, iż w ferie zimowe w terminie od 29 stycznia 2018 r. do 9 lutego 2018 r. będą organizowane w szkołach podstawowych półkolonie zimowe dla uczniów świętochłowickich szkół.

Zgodnie z Zarządzeniem nr 535/2017 Prezydenta Miasta Świętochłowice z dnia 27.11.2017 r. w sprawie przyjęcia Regulaminu dofinansowania do wypoczynku stacjonarnego dzieci i młodzieży organizowanego przez szkoły podstawowe  w okresie ferii zimowych i letnich, dzieci będą mogły skorzystać z dofinansowania uzależnionego od dochodu na członka rodziny. Szczegóły w w/w Regulaminie dostępnym na stronie internetowej Miejskiego Zarządu Oświaty oraz szkół podstawowych.
 
Jednocześnie w przypadku korzystania z pomocy Ośrodka Pomocy Społecznej, możliwe jest dofinansowanie do posiłków, z których będzie można skorzystać w czasie półkolonii. Opieka będzie zapewniona od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych z dyrektorami szkół ( 5 godzin dziennie bądź 10 godzin dziennie w zależności od potrzeb rodziców ). Oprócz tego na każdy dzień pobytu przygotowany zostanie atrakcyjny program. 
 
Jednocześnie informuję, że istnieje możliwość uczestnictwa w półkoloniach nie tylko w swojej macierzystej szkole, lecz również w innej na terenie naszego miasta. W takim przypadku proszę o bezpośredni kontakt z dyrektorem wybranej szkoły.
 
Serdecznie zachęcam o udziału w półkoloniach.