Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Rozumiem

Świętochłowice - Bliżej niż myślisz

AA

Marcin Kindla w Opolu

49. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu już wkrótce. W ramach festiwalu - w sobotę 2 czerwca, odbędzie się prestiżowy konkurs SUPERPREMIERY. Jednym z nominowanych wykonawców jest pochodzący ze Świętochłowic Marcin Kindla, który wspólnie z Piotrem Kupichą wykona piosenkę "JESZCZE SIĘ SPOTKAMY". Już teraz możemy wziąć udział w głosowaniu.

Warto podkreślić, że Marcin jest pierwszym od czasu pamiętnego występu innego świętochłowiczanina - Mirka Breguły, wokalistą, który zaprezentuje swoją twórczość w tak prestiżowym koncercie. Kindla i Kupicha są jedynymi przedstawicielami Śląska w tym konkursie.Wkrótce poznamy szczegóły najważniejszego głosowania SMS, ale już dziś można głosować na Superpremierę Internetową w portalu Onet.pl i na stronach w tvp.pl.

Współpraca Marcina Kindli z Piotrem Kupichą zaczęła się od skomponowania piosenki "Więcej jeśli się da" do przebojowego serialu "Rodzinka.pl". Później panowie napisali utwór "Cały ten świat", który promował album zespołu Feel - "Feel 3", którego producentami byli właśnie Marcin i Piotr. Ostatnio można słuchać ich wspólnego utworu w nowym serialu TVP2 "Ja to mam szczęście".

Kindla razem z Kupichą nagrał też piosenkę "Nie trać wiary" do tekstu zmarłego Bogdana Łyszkiewicza, lidera grupy Chłopcy z Placu Broni (do projektu "Odnalezione piosenki"). Jak twierdzą Marcin i Piotr nagranie wspólnej piosenki było właściwie kwestią czasu i stąd właśnie wspólny utwór 'Jeszcze się spotkamy', który ma szansę na długo zagościć w sercach publiczności.

Zobacz teledysk, który bierze udział w głosowaniu

Zagłosuj już dziś