Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Rozumiem

Świętochłowice - Bliżej niż myślisz

AA

LII sesja Rady Miejskiej

Przewodniczący Rady Miejskiej w Świętochłowicach Rafał Łataś informuje o zwołaniu LII sesji Rady Miejskiej w Świętochłowicach, która odbędzie się w dniu 8 sierpnia 2018 r. (środa) o godz. 9.00 w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Świętochłowicach, przy ul. Katowickiej 54.

 

Porządek obrad LII sesji Rady Miejskiej w Świętochłowicach w dniu 8 sierpnia 2018 r. o godz. 9:00

 1. Otwarcie sesji i stwierdzenie jej prawomocności oraz przyjęcie protokołu z obrad LI sesji Rady Miejskiej z dnia 6 lipca 2018 r.

 2. Przedstawienie porządku obrad.

 3. Sprawozdanie z działalności Prezydenta Miasta w okresie międzysesyjnym  tj. od dnia 29 czerwca 2018 r. do dnia 31 lipca 2018 r.

 4. Podjęcie uchwały w sprawie nadania nazwy ulicy w Świętochłowicach.

 5. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały nr XXIV/290/12 Rady Miejskiej w Świętochłowicach z dnia 24 października 2012 r. w sprawie określenia przystanków komunikacyjnych udostępnionych dla operatorów i przewoźników, których właścicielem lub zarządzającym jest Miasto Świętochłowice, warunków i zasad korzystania z tych obiektów.

 6. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały nr XLVII/398/18 Rady Miejskiej w Świętochłowicach z dnia 27 marca 2018 r. w sprawie określenia zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz wysokości środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych realizowanych przez miasto Świętochłowice w roku 2018.

 7. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania oraz wolne wnioski zgłoszone przez radnych Rady Miejskiej w Świętochłowicach.

 8. Interpelacje i zapytania radnych.

 9. Wolne wnioski, informacje oraz oświadczenia.

10.  Zakończenie sesji.