Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Rozumiem

Świętochłowice - Bliżej niż myślisz

AA

Ligowe mecze szczypiornistek

Szczypiornistki MUKS Skałka-Śląsk Świętochłowice rozegrały kolejne mecze w mistrzostwach Śląska w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Najmłodsze piłkarki ręczne MUKS rywalizowały w II Turnieju o Mistrzostwo Śląska w kategorii dziewcząt młodszych w Bystrej. W turnieju grupy C drugi zespół zajął drugie miejsce, a pierwszy zakończył zmagania na piątej pozycji. Zespół MUKS II zremisował z KS Bystra 3:3, pokonał MOSM Tychy 11:1, MUKS I 5:0 oraz uległ MTS Żory 1:14. Natomiast MUKS I przegrał z: MUKS II 0:5, MTS Żory 2:23, MOSM Tychy 7:9 i KS Bystra 6:11.

Młodziczki MUKS Skałka-Śląsk Świętochłowice gościły na własnym parkiecie MOSiR Polonia Łaziska Górne. Lepsze okazały się przyjezdne, które wygrały 32:29. Natomiast podopieczne Andrzeja Gajczewskiego, grające w kategorii dziewcząt pokonały w 14. kolejce MOSM Tychy 25:10.

W sobotę, 4 marca na hali Szkoły Podstawowej nr 1 w Świętochłowicach odbędzie się pierwsza konsultacja Kadry Śląska rocznika 2003 na którą powołania otrzymały cztery świętochłowicke szczypiornistki: Julia i Laura Pastuszka, Agnieszka Zimowska i Ewelina Walloń. 
 
We wtorek, 7 marca piłkarki ręczne MUKS będą gościły u siebie MTS Żory.