Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Rozumiem

Świętochłowice - Bliżej niż myślisz

AA

III Świętochłowicki biathlon za nami

Duch sportowej rywalizacji dał się odczuć blisko 100 uczestnikom III Świętochłowickiego Biathlonu Letniego Amatorów o Puchar Prezydenta Miasta – zawodów łączących w sobie elementy biegania ze strzelaniem.

Chętni w wieku od 4 do 71 lat w ciągu kilu godzin zabawy w ramach cyklu „Biathlon dla każdego” pokonali wiele kilometrów. Zacięta walka o puchary, medale, dyplomy i atrakcyjne nagrody toczyła się w dziesięciu kategoriach pomiędzy osobami, które 20 czerwca na pobliską „Skałkę” przyjechały z całego Śląska.

Uczestnikom kibicowali m.in. prezes Polskiego Związku Biathlonu Dagmara Gerasimuk, multimedalista Tomasz Sikora oraz trener reprezentacji Polski w biathlonie Adam Kołodziejczyk, który prowadził imprezę

Zwycięzcy:

kategoria I: Przedszkolaki – dziewczynki

I Klara Pińkowska (UKS Lider Katowice)

II Lidia Pińkowka

kategoria I: Przedszkolaki –chłopcy

I Mateusz Gacka

kategoria II: Klasy I – III – dziewczyny

I Julia Pawlik (UKS G-8 Bielany)

II Kornelia Gacka (UKS Karlik Chorzów)

III Iga Trzaskowska (UKS G-8 Bielany)

kategoria II: Klasy I – III – chłopcy

I Kacper Papis (UKS G-8 Bielany)

II Mateusz Leśniewski (UKS Lider Katowice)

III Szymon Noszczyk (UKS Karlik Chorzów)

kategoria III: Klasy IV – VI – dziewczyny

I Patrycja Mecler (UKS Karlik Chorzów)

II Natalia Seifried (UKS Zryw Świętochłowice)

III Karolina Kłobusińska

kategoria III: Klasy IV – VI – chłopcy

I Mateusz Halladin (UKS Lider Katowice)

II Rafał Cichoń (UKS Zryw Świętochłowice)

III Olaf Stanieczek (UKS Lider Katowice)

kategoria IV: Gimnazjum – dziewczyny

I Daria Gembicka (UKS Lider Katowice)

II Wanesa Kowolik

III Marlena Szymecka (UKS Zryw Świętochłowice)

kategoria IV: Gimnazjum – chłopcy

I Piotr Leśnikowski (UKS Lider Katowice)

II Robert Sarna (UKS Lider Katowice)

III Łukasz Sarna (UKS Lider Katowice)

kategoria V: Open – kobiety

I Joanna Werdeker

II Agnieszka Martynus

III Joanna Czakańska (UKS Lider Katowice)

kategoria V: Open – mężczyźni

I Mateusz Bełtowski

II Daniel Szewczul (UKS Zryw Świętochłowice)

III Łukasz Seifried (UKS Zryw Świętochłowice)

 

.

 

  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 1.jpg
  • 2.jpg