Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Rozumiem

Świętochłowice - Bliżej niż myślisz

AA

I edycja konkursu „Świętochłowicki Biznesplan”

Osoby, które zamierzają rozpocząć działalność gospodarczą oraz mikroprzedsiębiorców zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszej edycji konkursu „Świętochłowicki Biznesplan”. Udział jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmowane będą do końca października.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zgłosić swój pomysł na biznes. W tym celu należy wypełnić poniższy formularz, a w nim m.in. opisać planowane przedsięwzięcie i dokonać jego analizy także pod względem finansowym i marketingowym. Jedna osoba może zgłosić tylko jeden formularz.

Uczestnicy otrzymają cenne nagrody ufundowane przez partnerów, którymi są banki, firmy i instytucje od wielu lat funkcjonujące na lokalnym i regionalnym rynku.

Celem konkursu jest rozwój przedsiębiorczości i pobudzenie aktywności mieszkańców w kierunku podejmowania i prowadzenia działalności gospodarczej w Świętochłowicach. Wsparcie zostanie udzielone osobom, które już posiadają konkretny pomysł na rozpoczęcie lub rozwój działalności, lecz brakuje im zaplecza (środków, lokalu, know-how). Organizatorem konkursu jest Urząd Miejski w Świętochłowicach, a patronat nad nim objął Fundusz Górnośląski.

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: konkurs@swietochlowice.pl do 31 października 2018 r. 

Szczegółowych informacji udziela Biuro ds. Obsługi Przedsiębiorców w Urzędzie Miejskim w Świętochłowicach, ul. Katowicka 54, pokój 104, tel. 32 34 91 823.

PLAKAT

REGULAMIN

FORMULARZ DLA OSOBY FIZYCZNEJ

FORMULARZ DLA MIKROPRZEDSIĘBIORCY