Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Rozumiem

Świętochłowice - Bliżej niż myślisz

AA

Gra Miejska „Od zera do milionera” już 29.09

W sobotę, 29 września, na terenie naszego miasta odbędzie się gra miejska "Od zera do milionera". Nawiązywać będzie ona do prowadzenia własnego biznesu oraz do sukcesów światowych marek i ich twórców.

Zagadki, szyfry i wyzwania - to wszystko czekać będzie na uczestników sobotniej gry miejskiej, która zostanie przeprowadzona na terenie Świętochłowic. Wszyscy, którzy wezmą w niej udział zmierzą się z tematyką związaną z prowadzeniem działalności gospodarczej, poznają tajniki prowadzenia swojego biznesu, a wszystkie zagadnienia w których spróbują swoich sił będą wiązały się z rozwiązywaniem ciekawych zadań skłaniających do kreatywnego myślenia.

Start w sobotę, 29 września o godz. 14:00 przy Wieżach KWK w Świętochłowicach przy ul. Wojska Polskiego 16D. Zakończenie planowane jest ok. godz. 17.00. Na najlepsze zespoły na mecie czekać będą nagrody.

Udział w grze miejskiej jest bezpłatny, a zapisy prowadzone są TUTAJ. Rejestrowane są grupy liczące od 2 do 5 osób.  

Szczegółowych informacji udziela Biuro ds. Obsługi Przedsiębiorców w Urzędzie Miejskim w Świętochłowicach, ul. Katowicka 54, pokój 104, tel. 32 34 91 823, e-mail: op@swietochlowice.pl