Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Rozumiem

Świętochłowice - Bliżej niż myślisz

AA

Dzień otwartych drzwi w "Don Bosko"

16 marca br. w murach szkoły salezjańskiej w Świętochłowicach odbędzie się doroczny Dzień Otwartych Drzwi, podczas którego dyrekcja wraz z nauczycielami oraz uczniami zapoznają zainteresowanych z ofertą edukacyjną, bazą dydaktyczną oraz atmosferą panującą w szkole.

- Dzień Otwarty to nasza niepisana tradycja, a zarazem wyzwanie do tego, by przekonać do naszego systemu wychowawczego tych, którzy poszukują nowej szkoły, w której uczniowie będą się czuć przede wszystkim bezpiecznie oraz będą traktowani podmiotowo– mówi dyrektor szkoły ks. Andrzej Rolnik.

„Don Bosko” zaprezentuje  bazę lokalową, która została wzbogacona o nowe pracownie; w pełni wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, której spora część pełni również obowiązki egzaminatorów Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Jaworznie. Nie zabraknie również okazji do spotkania obecnych uczniów szkoły, którzy wraz ze swoimi opiekunami zaprezentują jak wyglądają zajęcie lekcyjne oraz inne formy pracy charakterystyczne dla „Don Bosko”. Niebagatelną atrakcją będzie z pewnością możliwość podejrzenia już dziewiątej edycji Maratonu Języków Obcych, czyli 24-godzinnej lekcji mowy m.in. Szekspira i Goethego.

Dzień Otwartych Drzwi SZSP „Don Bosko” odbędzie się 16 marca w godzinach 9.00-13.00 w budynku szkoły w Świętochłowicach przy ul. Wojska Polskiego 82.