Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Rozumiem

Świętochłowice - Bliżej niż myślisz

AA

Budżet Obywatelski 2016 - głosowanie

Do piatku 29 kwietnia mieszkańcy będą mogli oddać swój głos na inwestycje, które ich zdaniem powinny zostać zrealizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego 2016. 
 
Dla każdej dzielnicy wyłonione zostały maksymalnie trzy zadania, które uzyskały największe poparcie społeczne i spełniły warunki realizacji. Ich oceny pod względem merytorycznym dokonały odpowiednie wydziały  Urzędu Miejskiego oraz Zespół ds. Budżetu Obywatelskiego powołany przez Prezydenta Miasta.
 
Propozycje zadań do realizacji zostały przedstawione w ankietach do głosowania. Są one dostępne na stronach swietochlowice.pl i twoje.swietochlowice.pl, a także w formie papierowej w Punkcie Obsługi Mieszkańców Urzędu Miejskiego.  
 
Na zawarte w nich propozycje głosować można od 12 do 29 kwietnia br. Każdy może wybrać tylko jedną inwestycję spośród tych zaproponowanych dla swojej dzielnicy.  
 
Wypełnione ankiety, w powyższym terminie,  można składać:
 
• w formie elektronicznej (zeskanowany dokument) na adres:
budzetobywatelski@swietochlowice.pl  
• przesłać pocztą na adres:  
Urząd Miejski ul. Katowicka 54, 
41-600 Świętochłowice z dopiskiem „Budżet Obywatelski 2016”
• złożyć w Punkcie Obsługi Mieszkańców przy ul. Katowickiej 54 w Świętochłowicach 
 
Ogłoszenie wyników
 
Zadania do realizacji zostaną ogłoszone do 6 maja br. na stronach internetowych  swietochlowice.pl i  twoje.swietochlowice.pl, na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Świętochłowicach. 
 
Pobierz i wypełnij ankietę
 
ZGODA
 
CENTRUM 
 
CHROPACZÓW
 
LIPINY
 
PIAŚNIKI