Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Rozumiem

Świętochłowice - Bliżej niż myślisz

AA
 • Majowe świętowanie

  Serdecznie zapraszamy na majowe świętowanie, które w tym roku odbywać się będzie głównie pod Muzeum Powstań Śląskich.

 • Vintage Vegas w Świętochłowicach

  Serdecznie zapraszamy na koncert zespołu VINTAGE VEGAS. 3 maja w CKŚ Zgoda zespół wystąpi wraz z Big Silesian Band.

 • Dni Otwarte Funduszy Europejskich

  Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na Dni Otwarte Funduszy Europejskich, które odbędą się w Świętochłowicach w dniu 9 maja br.

 • Targi pracy i edukacji

  Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na targi pracy i edukacji, które odbędą się 19 maja w Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach.

 • Podwórko Nivea

  Ruszyła kolejna odsłona akcji „Podwórko Nivea”. W konkursie wystartowały dwie świętochłowickie lokalizacje. Głosujemy codziennie!

AA

28/04/2015

Remont skrzyżowania w czerwcu

Modernizacja torowiska linii nr 7 biegnącego wzdłuż ul. Bytomskiej postępuje zgodnie z planem. Prace na torze wschodnim powinny zakończyć się do 31 maja.

Rozwiń

27/04/2015

Zakończenie roku szkolnego w I LO

Tegoroczni maturzyści z I Liceum Ogólnokształcącego w Świętochłowicach 24 kwietnia na zawsze pożegnali się ze szkolnymi ławkami.

Rozwiń

23/04/2015

Złote i diamentowe gody

Prezydent Świętochłowic Dawid Kostempski uhonorował medalami i dyplomami 35 par małżeńskich, które doczekały złotych i diamentowych godów. Uroczystość odbyła się w Centrum Kultury Śląskiej Zgoda.

Rozwiń

Wszystkie

więcej aktualności

23/04/2015

IX sesja Rady Miejskiej

Informujemy, że IX sesja Rady Miejskiej w Świętochłowicach odbędzie się w środę 29 kwietnia 2015 r. o godz. 13.30 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Świętochłowicach przy ul. Katowickiej 54.

Rozwiń

23/04/2015

VIII sesja Rady Miejskiej

Informujemy o zwołaniu VIII uroczystej sesji Rady Miejskiej w Świętochłowicach poświęconej upamiętnieniu piątej rocznicy katastrofy smoleńskiej, która odbędzie się w środę 29 kwietnia 2015 r. o godz. 13.00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Świętochłowicach przy ul. Katowickiej 54.

Rozwiń

16/04/2015

Zgłoś kandydata do MRDPP

Do 8 maja br. można zgłaszać kandydatów do Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Świętochłowicach.

Rozwiń

Wszystkie

więcej aktualności

28/04/2015

Awans naszych piłkarek

We wtorek 28 kwietnia boisko Orlik na „Skałce” stało się miejscem rozgrywek drugiej fazy Turnieju „Coca – Cola Cup”. Na murawie spotkały się żeńskie drużyny piłkarskie. O prawo do gry w finale wojewódzkim walczyły 4 drużyny.

Rozwiń

28/04/2015

Świętochłowickie podium

W niedzielę 26 kwietnia świętochłowiccy judocy wystartowali w Wojewódzkim Turnieju Judo Dzieci, Młodzików i Juniorów Młodszych w Sosnowcu.

Rozwiń

24/04/2015

"Lipińskie kadrowanie" - II edycja konkursu

W minionym tygodniu w Zespole Szkół i Pracy Pozaszkolnej odbyła się uroczysta gala podsumowująca drugą edycję konkursu filmowego "Lipińskie kadrowanie. Reklama szkoły".

Rozwiń

Wszystkie

więcej aktualności