Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Rozumiem

Świętochłowice - Bliżej niż myślisz

AA
  • Oferta zajęć dla seniorów

    Zapraszamy na kolejne spotkania dla Seniorów w Bibliotece.

  • Karta Dużej Rodziny

    Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny to system zniżek dla rodzin wielodzietnych. Liczba instytucji i firm, które oferują zniżki rodzinom systematycznie się powiększa.

AA

18/11/2014

Wyniki wyborów samorządowych 2014

W niedzielę, 16 listopada odbyły się wybory samorządowe, w których głosowano na kandydatów do Rady Miejskiej, Sejmiku Województwa Śląskiego, a także na urząd prezydenta Świętochłowic.

Rozwiń

14/11/2014

Stypendia dla zdolnych uczniów

Wczoraj w Muzeum Powstań Śląskich odbyła się ceremonia wręczenia stypendiów dla uczniów i studentów. W tym roku otrzymało je 28 osób, które osiągnęły szczególne wyniki w nauce.

Rozwiń

07/11/2014

„Czarny sport” ma wrócić do Świętochłowic

Władze miasta zleciły przeprowadzenie analizy przedrealizacyjnej oraz testu rynku w zakresie partnerstwa publiczno prywatnego dotyczących przebudowy istniejącego stadionu miejskiego „Skałka” na wielofunkcyjny obiekt.

Rozwiń

Wszystkie

więcej aktualności

31/10/2014

LVIII sesja Rady Miejskiej

Informujemy o zwołaniu LVIII sesji Rady Miejskiej w Świętochłowicach, która odbędzie się w piątek 7 listopada 2014 r. o godz. 10.00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Świętochłowicach przy ul. Katowickiej 54.

Rozwiń

31/10/2014

LVII sesja Rady Miejskiej

Informujemy, że na wniosek Prezydenta Miasta, zwołana zostanie LVII sesja Rady Miejskiej w Świętochłowicach, która odbędzie się w środę 5 listopada o godz. 12.00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Świętochłowicach przy ul. Katowickiej 54.

Rozwiń

27/10/2014

Wzorowa łazienka w SP 1

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Miłośników Ziemi Śląskiej przystąpiła do ogólnopolskiej akcji "Wzorowa łazienka". Jej celem jest promocja edukacji w zakresie higieny i estetyzacja szkolnych łazienek.

Rozwiń

Wszystkie

więcej aktualności

21/11/2014

Tydzień Oskara Kolberga

W Szkole Podstawowej nr 3 odbył się trzeci Tydzień Rocznicowy. Tym razem został on poświęcony Oskarowi Kolbergowi – wybitnemu folkloryście, etnografowi i kompozytorowi. W 2014 roku obchodzono dwusetną rocznicę jego urodzin.

Rozwiń

20/11/2014

Licealiści w Akademii Wychowania Fizycznego

W świętochłowickim I Liceum im. Jana Kochanowskiego działa klasa sportowa, pod patronatem Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach. Uczniowie przez chwilę mogli poczuć się studentami.

Rozwiń

17/11/2014

Sukcesy judoków

W niedzielę, 16 listopada br. w Sosnowcu odbył się Wojewódzki Turniej Judo Juniorów Młodszych,Młodzików i Dzieci organizowany przez Klub Sportowy "Budowlani". W zawodach wzięła udział także 9-osobowa reprezentacja Świętochłowic.

Rozwiń

Wszystkie

więcej aktualności