Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Rozumiem

Świętochłowice - Bliżej niż myślisz

AA
 • Weź udział w licytacjach

  Nadal można wziąć udział w licytacjach - zaproszenia, zestawu gadżetów i książki , które świętochłowickie Muzeum Powstań Śląskich przekazało na aukcje w ramach 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 • Koncert karnawałowy

  Serdecznie zapraszamy do Centrum Kultury Śląskiej na koncert karnawałowy.

 • Kabaret Pod Wyrwigroszem w CKŚ

  Już 1 lutego 2015 wystąpi w Świętochłowicach Kabaret Pod Wyrwigroszem w jubileuszowym programie Variete. Wstęp: 50 zł (z KARTĄ CKŚ 2015 - 45 zł).

 • Karta Dużej Rodziny

  Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny to system zniżek dla rodzin wielodzietnych. Liczba instytucji i firm, które oferują zniżki rodzinom systematycznie się powiększa.

AA

22/01/2015

O funduszach unijnych na UŚ

Na zaproszenie Szkoły Zarządzania Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach prezydent Dawid Kostempski poprowadził wykład pt. „Wykorzystanie środków unijnych w strukturze miejskiej na przykładzie miasta Świętochłowice”.

Rozwiń

22/01/2015

Ulica Stawowa będzie zamknięta

Od piątku 23 stycznia br., w związku z modernizacją torowiska tramwajowego, zmieniona zostanie organizacja ruchu na skrzyżowaniu ulic - Bytomskiej i Stawowej.

Rozwiń

19/01/2015

Pectus zagrał w Świętochłowicach

„Bracia patrzcie jeno…” pod takim tytułem w miniony piątek z koncertem noworocznym wystąpił zespół Pectus, który wykonał m.in. kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne. Tym razem koncert zorganizowano w kościele Matki Bożej Różańcowej w dzielnicy Chropaczów.

Rozwiń

Wszystkie

więcej aktualności

23/01/2015

Kwalifikacja wojskowa

W okresie od 23 marca do 3 kwietnia 2015 roku przeprowadzona zostanie na terenie Miasta Świętochłowice kwalifikacja wojskowa kobiet i mężczyzn.

Rozwiń

22/01/2015

V sesja Rady Miejskiej

Informujemy, że V sesja Rady Miejskiej w Świętochłowicach odbędzie się w środę 28 stycznia 2015 r. o godz. 13.00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Świętochłowicach przy ul. Katowickiej 54.

Rozwiń

09/01/2015

Apel straży miejskiej

Straż Miejska w Świętochłowicach przypomina o obowiązkach spoczywających na właścicielach, administratorach i użytkownikach nieruchomości.

Rozwiń

Wszystkie

więcej aktualności

19/01/2015

Doskonalili umiejętności narciarskie

Drugi tydzień stycznia uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Świętochłowicach spędzili na obozie narciarskim, który tradycyjnie zorganizowany został w Soli, koło Zwardonia.[ ZOBACZ ZDJĘCIA]

Rozwiń

13/01/2015

Został wicemistrzem Śląska w judo

Na Mistrzostwach Śląska w Judo 2015 młodzików, juniorów młodszych i juniorów, które odbyły się 10 stycznia w Bytomiu, spotkała się czołówka śląskich zawodników. Wśród nich znalazł się także świętochłowiczanin Dawid Graca, który wywalczył tytuł Wicemistrza Śląska 2015.

Rozwiń

31/12/2014

Bieg noworoczny

OSiR „Skałka” zachęca do przywitania nowego roku w sportowym stylu. Bieg noworoczny rozpocznie się 1 stycznia o godzinie 12.00.

Rozwiń

Wszystkie

więcej aktualności