Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Rozumiem

Świętochłowice - Bliżej niż myślisz

AA
 • Wystawa zwierząt w bibliotece

  10 października o godz. 11.00 w Filii nr 1 MBP w Świętochłowicach odbędzie się XVI Wystawa Zwierząt Hodowanych przez Czytelników.

 • Tydzień Zdrowia Psychicznego

  W poniedziałek 12 października rozpocznie się Tydzień Zdrowia Psychicznego. Z tej okazji Środowiskowy Dom Samopomocy w Świętochłowicach przygotował wiele interesujących wydarzeń.

 • Festiwal - Nordalia 2015

  Zapraszamy na XIV Festiwal NORDALIA 2015, który od 12 do 29 października odbywać się będzie w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

 • Totus Tuus

  Zapraszamy na spektakl słowno - muzyczny pamięci Jana Pawła II "TOTUS TUUS" – Sacrum w muzyce i poezji, który odbędzie się 16.10 o godz. 19:00 w Parafii pw. św. Piotra i Pawła.

 • Roztańczona Metropolia

  Zapraszamy na pierwsze regionalne konfrontacje taneczne.

AA

09/10/2015

Superstrażak - plebiscyt

Redakcja Dziennika Zachodniego ogłosiła plebiscyt „Superstrażak województwa śląskiego”. W pierwszym etapie docenieni zostaną najlepsi strażacy ochotnicy oraz najlepsze jednostki OSP.

Rozwiń

08/10/2015

Żłobek na Zgodzie

W dzielnicy Zgoda miasto planuje otwarcie żłobka dla 20 dzieci. Został złożony stosowny wniosek o dofinansowanie unijne tego projektu w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Rozwiń

05/10/2015

"Hipokrates" wyniki plebiscytu

Od sierpnia do października br. trwał plebiscyt „Hipokrates” zorganizowany przez redakcję „Dziennika Zachodniego”. Czytelnicy oddawali głosy na najlepszych pracowników służby zdrowia i wiodące placówki medyczne w województwie śląskim. Świętochłowiczanie zajęli wysokie lokaty.

Rozwiń

Wszystkie

więcej aktualności

30/09/2015

Ogłoszenie o dialogu technicznym

Podmiot Publiczny - gmina Świętochłowice ogłasza dialog techniczny związany z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego, którego przedmiotem jest zaprojektowanie, budowa, sfinansowanie i utrzymanie stadionu wielofunkcyjnego (z dominującą funkcją stadionu żużlowego) im. Pawła Waloszka na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji „Skałka”w Świętochłowicach w formule partnerstwa publiczno-prywatnego.

Rozwiń

23/09/2015

Komunikat o pracy w komisjach wyborczych

Obwodową komisję wyborczą w wyborach do Sejmu i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 25 października 2015 roku, powołuje spośród wyborców Prezydent Miasta.

Rozwiń

22/09/2015

Plan Zrównoważonej Mobilności Miejskiej do 2030 r.

Miasto przystąpiło do opracowania Studium Transportowego – Plan Zrównoważonej Mobilności Miejskiej dla Miasta Świętochłowice do 2030 roku.

Rozwiń

Wszystkie

więcej aktualności

09/10/2015

Zagrali w kręgle

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 17 zagrali w kręgle. Wyjazd czwartoklasistów zorganizowano z okazji Dnia Chłopaka.

Rozwiń

09/10/2015

Sztafetowe biegi przełajowe

Próbowali swoich sił w sztafecie. Gimnazjaliści z Zespołu Szkół i Pracy Pozaszkolnej wzięli udział w sztafetowych biegach przełajowych rozgrywanych na terenie OSiR „Skałka” w Świętochłowicach.

Rozwiń

08/10/2015

Spotkanie z autorem

Czy mały pręgowany kotek może wywrócić czyjeś życie do góry nogami? Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 19 odwiedził Waldemar Cichoń, autor fascynujących opowieści o nieznośnym kocie Cukierku.

Rozwiń

Wszystkie

więcej aktualności