Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Rozumiem

Świętochłowice - Bliżej niż myślisz

AA
  • Miejski Dzień Dziecka

    Serdecznie zapraszamy 1 czerwca wszystkie dzieci na obchody Miejskiego Dnia Dziecka.

  • Świętochłowicka Karta Seniora

    Seniorzy,którzy ukończyli 60. rok życia i mieszkają na terenie Świętochłowic mogą otrzymać Świętochłowicką Kartę Seniora.

  • III Rajd

    III Rajd - rekreacja rodzinna alternatywą dla uzależnień, 18 czerwca, meta w Kroczycach

AA

31/05/2016

Dodatkowe miejsca w przedszkolach

W trzech Przedszkolach Miejskich nr 2, 4 i 11 już 1 września otwarte zostaną nowe oddziały - dwa standardowe i jeden tzw. popołudniowy, czynny od godziny 12.00. W sumie znajdą się w nich miejsca dla 75. dzieci.

Rozwiń

31/05/2016

Otwarcie placu zabaw przy Polnej

Dawid Kostempski prezydent Świętochłowic otworzył dziś ostatni z pięciu placów zabaw powstałych w ramach programu „Bajtel 2014”. Wartość inwestycji przy ul. Polnej w Centrum to ponad 220 tys. zł.

Rozwiń

30/05/2016

Debata oksfordzka w CKŚ

„Warto uczyć się w Świętochłowicach” - taki tytuł miała I Debata Oksfordzka Uczniów Szkół Gimnazjalnych zorganizowana dziś w Centrum Kultury Śląskiej „Zgoda”. Wygrali ją reprezentanci "propozycji”, czyli zwolennicy kontynuowania nauki w naszym mieście. W rolę marszałka debaty wcielił się Dawid Kostempski – prezydent Świętochłowic.

Rozwiń

Wszystkie

więcej aktualności

27/05/2016

Zgłoś uwagi do oferty - Eliminacje Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych

Wydział Kultury, Sportu i Promocji Miasta informuje, że do dnia 1.06.2016 r. można pisemnie zgłaszać uwagi dotyczące oferty realizacji zadania publicznego pn. "Eliminacje Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych.

Rozwiń

27/05/2016

Zgłoś uwagi do oferty - Eliminacje Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorów

Wydział Kultury, Sportu i Promocji Miasta informuje, że do dnia 1.06.2016 r. można pisemnie zgłaszać uwagi dotyczące oferty realizacji zadania publicznego pn. " Eliminacje Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorów".

Rozwiń

27/05/2016

Zgłoś uwagi do oferty - Eliminacje Brązowego Kasku

Wydział Kultury, Sportu i Promocji Miasta informuje, że do dnia 1.06.2016 r. można pisemnie zgłaszać uwagi dotyczące oferty realizacji zadania publicznego pn. " Eliminacje Brązowego Kasku".

Rozwiń

Wszystkie

więcej aktualności

20/05/2016

Gimnazjaliści z wizytą u pracodawców

Jakie firmy działają w najbliższej okolicy? Jakie zawody są tam wykonywane? Co trzeba zrobić, żeby wykonywać konkretny zawód? Jakie kompetencje najbardziej cenią pracodawcy? Czego od pracowników oczekują pracodawcy? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi znaleźli uczniowie Gimnazjum nr 5 w Świętochłowicach. Było to możliwe dzięki kolejnej edycji przedsięwzięcia realizowanego przez Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach.

Rozwiń

19/05/2016

Karta dobrze szła

Helena Smoczok, mieszkanka świętochłowickiego Domu Pomocy Społecznej „Złota Jesień” zdobyła pierwsze miejsce podczas XII Turnieju Skata i Remika, zorganizowanego w DPS "Senior", w Rudzie Śląskiej. Zawody zorganizowano w ramach Tygodnia Godności Osób Niepełnosprawnych.

Rozwiń

19/05/2016

Szczypiornistki drugie w województwie

Rozegrany 18 maja br. w Tychach półfinał wojewódzki Szkół Podstawowych zakończył się zwycięstwem Szkoły Podstawowej nr 35 w Tychach na drugim miejscu po porażce 15-14 z gospodyniami uplasowały się uczennice Szkoły Podstawowej nr 1 w Świętochłowicach (na co dzień zawodniczki MUKS Skałka –Śląsk).

Rozwiń

Wszystkie

więcej aktualności