Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Rozumiem

Świętochłowice - Bliżej niż myślisz

AA
 • Świętochłowicki biznesplan - konkurs

  apraszamy do wzięcia udziału w pierwszej edycji konkursu „Świętochłowicki Biznesplan”. Udział jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmowane będą do końca października.

 • Bezpłatne szczepienia dla seniorów

  Prezydent Miasta Dawid Kostempski zaprasza mieszkańców powyżej 60 roku życia na bezpłatne szczepienia przeciw grypie.

 • Bezpłatne zajęcia komputerowe

  Specjaliści przeszkolą 100 osób powyżej 25. roku życia.Informacji udziela Wydział Funduszy Europejskich i Rozwoju Miasta UM ( pok. nr 13) tel. 32 34-91-836, mail: obywatel-it@swietochlowice.pl

 • Bezpłatne szkolenia - wrzesień

  Trwają zapisy na kolejne bezpłatne szkolenia organizowane przez Urząd Miejski w Świętochłowicach dla przedsiębiorców i osób planujących założyć działalność gospodarczą.

AA

25/09/2018

Bezpłatne szkolenia w październiku

Po raz kolejny zachęcamy mieszkańców Świętochłowic planujących rozpocząć działalność gospodarczą i przedsiębiorców do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach organizowanych przez miasto.

Rozwiń

24/09/2018

Olimpiada Przedszkolaka 2018

Ponad 200 dzieci wzięło udział w trzeciej edycji Olimpiady Przedszkolaka. Młodzi sportowcy rywalizowali w dziesięciu konkurencjach.

Rozwiń

21/09/2018

Z przewodnikiem po lesie na Górze Hugona

W najbliższą niedzielę, 23 września, zapraszamy na spacer po naszym użytku ekologicznym „Las na Górze Hugona”. Uczestników po tym urokliwym miejscu oprowadzał będzie Piotr Grzegorzek, przyrodnik i botanik, który opowie o jego walorach przyrodniczych i krajobrazowych oraz zdradzi kilka ciekawostek.

Rozwiń

Wszystkie

więcej aktualności

21/09/2018

Ogłoszenie

Informacja o możliwości dowozu w dniu 21 października osób niepełnosprawnych z miejsca zamieszkania do właściwego lokalu wyborczego.

Rozwiń

20/09/2018

Ręczne kierowanie ruchem

27 września 2018r. w godzinach 8:00-14:00 na skrzyżowaniu ul. Chorzowskiej z ul. Bytomską w Świętochłowicach, przeprowadzane będą zajęcia z ręcznego kierowania ruchem drogowym przez słuchaczy Szkoły Policji w Katowicach.

Rozwiń

10/09/2018

Zarządzenie Prezydenta Miasta

Prezydent Świętochłowic Dawid Kostempski w związku ze śmiercią Pawła Waloszka wprowadził dzisiaj żałobę na terenie całego miasta.

Rozwiń

Wszystkie

więcej aktualności

10/08/2018

Szkolenia w ramach „Ginących zawodów”

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP prowadzi rekrutację uczestników szkoleń w ramach tzw. „Ginących zawodów”. Organizowane są one w Europejskim Centrum Kształcenia i Wychowania w Roskoszy.

Rozwiń

06/07/2018

Wakacyjna Biblioteka Plenerowa

Już po raz trzeci Miejska Biblioteka Publiczna organizuje Wakacyjną Bibliotekę Plenerową. W każdą niedzielę lipca i sierpnia w godzinach 11.00-19.00 na terenie OSiR „Skałka” obok przystani rozstawione zostanie stoisko, na którym będzie można zarówno wypożyczyć książkę, jak i zakupić ją za grosze na Kiermaszu.

Rozwiń

02/07/2018

Książki na zdjęciach

W Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 rozstrzygnięto Szkolny Konkurs Sleeveface. Wybrano najlepsze zdjęcia, których elementem jest okładka książki.

Rozwiń

Wszystkie

więcej aktualności