Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Rozumiem

Świętochłowice - Bliżej niż myślisz

AA
AA

29/09/2014

Dzień Przedszkolaka

W sobotę w Młodzieżowym Domu kultury obchodzono Dzień Przedszkolaka, który w mieście zorganizowano po raz pierwszy.

Rozwiń

26/09/2014

Pokazy sztuk walki

Wczoraj w sali gimnastycznej przy ul. Szkolnej przedstawiciele Stowarzyszenia KRS TKKF Tytan Świętochłowice, a także Uczniowskich Klubów Sportowych Ronin i Shinkendo spotkali się z władzami miasta, sportowcami, rodzicami trenujących w klubach dzieci. Była to okazja do rozmowy na temat powstania Świętochłowickiego Centrum Sztuk i Sportów Walki oraz zaprezentowania umiejętności obronnych.

Rozwiń

26/09/2014

Mieszkania przy ul. Szkolnej

Trwa przebudowa budynku dawnej Szkoły Podstawowej nr 4. W listopadzie zamieszkają w nim pierwsi lokatorzy. Na jakim etapie są prowadzone prace?

Rozwiń

Wszystkie

więcej aktualności

25/09/2014

Oferta realizacji zadania publicznego

Wydział Kultury, Sportu i Spraw Społecznych informuje, że do 2 października br. można pisemnie zgłaszać uwagi dotyczące oferty realizacji zadania publicznego "Wyjazd edukacyjny do Karkowa”.

Rozwiń

23/09/2014

Zapisy na dogoterapię

Ośrodek Pomocy Społecznej w Świętochłowicach ogłasza nabór na zajęcia z dogoterapii dla dzieci posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawności.

Rozwiń

16/09/2014

Akcja deratyzacji

Zarządzenie nr 366/2014 z dnia 5.09.2014 r. w sprawie przeprowadzenia na terenie miasta Świętochłowice obowiązkowej akcji deratyzacji (odszczurzania).

Rozwiń

Wszystkie

więcej aktualności

25/09/2014

Survival na Górze Hugona

Jesteś ciekaw, czy poradzisz sobie w trudnych warunkach? Przekonaj się o tym podczas zajęć survivalowych. KRS TYTAN Świętochłowice, w sobotę 27 września br., organizuje całodniowe zajęcia w terenie.

Rozwiń

22/09/2014

Pomocna dłoń

Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Przystań”, 12 września br., po raz szósty zorganizował spotkanie integracyjne „Podaj mi swą dłoń”. Wspólna zabawa jest szansą na zjednoczenie osób wychodzących z trudnej sytuacji życiowej z tymi, którzy już przezwyciężyli kryzys.

Rozwiń

16/09/2014

Samoobrona i coś więcej

KSR TKKF TYTAN Świętochłowice organizuje zajęcia w ramach akcji „Bezpieczna Szkoła – Bezpieczne Miasto”. Jak przekonują instruktorzy samoobrona to nie tylko techniki walki.

Rozwiń

Wszystkie

więcej aktualności