Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Rozumiem

Świętochłowice - Bliżej niż myślisz

AA
  • Vintage Vegas w Świętochłowicach

    Serdecznie zapraszamy na koncert zespołu VINTAGE VEGAS. 3 maja w CKŚ Zgoda zespół wystąpi wraz z Big Silesian Band.

  • Targi pracy i edukacji

    Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na targi pracy i edukacji, które odbędą się 19 maja w Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach.

  • Podwórko Nivea

    Ruszyła kolejna odsłona akcji „Podwórko Nivea”. W konkursie wystartowały dwie świętochłowickie lokalizacje. Głosujemy codziennie!

AA

23/04/2015

Złote i diamentowe gody

Prezydent Świętochłowic Dawid Kostempski uhonorował medalami i dyplomami 35 par małżeńskich, które doczekały złotych i diamentowych godów. Uroczystość odbyła się w Centrum Kultury Śląskiej Zgoda.

Rozwiń

23/04/2015

Zagłosuj na Muzeum Powstań Śląskich

Muzeum Powstań Śląskich zostało nominowane do drugiego etapu plebiscytu na Wydarzenie Historyczne Roku 2014, organizowanego przez Muzeum Historii Polski. ZAGŁOSUJ!

Rozwiń

22/04/2015

Sprzątali Lasek Chropaczowski

W ramach obchodów Światowego Dnia Ziemi młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 17 porządkowała dzisiaj Lasek Chropaczowski. W akcji wzięły udział władze Świętochłowic - prezydent Dawid Kostempski oraz I zastępca prezydenta miasta Bartosz Karcz, a także radni i przedstawiciele magistratu.

Rozwiń

Wszystkie

więcej aktualności

23/04/2015

IX sesja Rady Miejskiej

Informujemy, że IX sesja Rady Miejskiej w Świętochłowicach odbędzie się w środę 29 kwietnia 2015 r. o godz. 13.30 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Świętochłowicach przy ul. Katowickiej 54.

Rozwiń

23/04/2015

VIII sesja Rady Miejskiej

Informujemy o zwołaniu VIII uroczystej sesji Rady Miejskiej w Świętochłowicach poświęconej upamiętnieniu piątej rocznicy katastrofy smoleńskiej, która odbędzie się w środę 29 kwietnia 2015 r. o godz. 13.00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Świętochłowicach przy ul. Katowickiej 54.

Rozwiń

16/04/2015

Zgłoś kandydata do MRDPP

Do 8 maja br. można zgłaszać kandydatów do Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Świętochłowicach.

Rozwiń

Wszystkie

więcej aktualności