Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Rozumiem

Świętochłowice - Bliżej niż myślisz

AA
 • Podwórko Nivea

  Ruszyła kolejna odsłona akcji „Podwórko Nivea”. W konkursie wystartowały dwie świętochłowickie lokalizacje. Głosujemy codziennie!

 • Spotkanie z Barbarą Gawryluk

  Miejska Biblioteka Publiczna serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Barbarą Gawryluk. Spotkanie odbędzie się 10.04.2015 r. o godz. 10.00 w Filii nr 2 przy ul. Łagiewnickiej 55.

 • Kabaret Neo-Nówka

  Serdecznie zapraszamy na nowy program kabaretu Neo-Nówka, który zobaczyć będzie można 17 kwietnia 2015 r. o godz. 17.00 w Centrum Kultury Śląskiej - Zgoda (ul. Krauzego) w Świętochłowicach.

 • Budżet Obywatelski 2015

  W 2015 roku świętochłowiczanie po raz kolejny zdecydują o wydatkach inwestycyjnych w swoich dzielnicach. Wszystko to za sprawą Budżetu Obywatelskiego.

 • Oferta zajęć dla seniorów

  Zapraszamy na kolejne spotkania dla Seniorów w Bibliotece.

AA

31/03/2015

Dwie wieże - postępy prac

Postępują prace związane z rewitalizacją dwóch zabytkowych wież wyciągowych po kopalni „Polska”.

Rozwiń

27/03/2015

Tramwaje jeżdżą po nowym torze

Modernizacja torowiska linii nr 7 biegnącego wzdłuż ul. Bytomskiej postępuje zgodnie z planem. Wykonawca przebudował już zdecydowaną część toru zachodniego i rozpoczął demontaż toru wschodniego - leżącego bliżej jezdni.

Rozwiń

26/03/2015

Stawowa będzie zamknięta

Od poniedziałku 30 marca br. do 13 kwietnia br., w związku z modernizacją torowiska tramwajowego, zmieniona zostanie organizacja ruchu na skrzyżowaniu ulic - Bytomskiej i Stawowej.

Rozwiń

Wszystkie

więcej aktualności

02/04/2015

Ankieta – innowacyjna i sprawna administracja

Urząd Miejski w Świętochłowicach uczestniczy w projekcie „Innowacyjna i sprawna administracja”. Jednym z jego etapów jest ankieta, w którym mieszkańcy oceniają pracę magistratu. Zapraszamy do zabrania głosu.

Rozwiń

27/03/2015

Prowadzenie Punktu Pomocy Rzeczowej

Wydział Kultury, Sportu i Spraw Społecznych informuje, że do dnia 3 kwietnia br. można pisemnie zgłaszać uwagi dotyczące oferty realizacji zadania publicznego pn. "Prowadzenie Punktu Pomocy Rzeczowej dla mieszkańców Świętochłowic" (art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2014 r., poz. 1118, z późn. zm).

Rozwiń

27/03/2015

Zasłużony dla Miasta Świętochłowice 2014

Przypominamy, że do końca marca br. można wskazać osoby, przedsiębiorstwa i organizacje pozarządowe, które w ubiegłym roku szczególnie przysłużyły się dla rozwoju i promocji Świętochłowic.

Rozwiń

Wszystkie

więcej aktualności

01/04/2015

Podwórko Nivea – ruszyło głosowanie

Ruszyła kolejna odsłona akcji „Podwórko Nivea”. W konkursie wystartowały dwie świętochłowickie lokalizacje. Jest, o co walczyć. W 40 lokalizacjach z całej Polski, które zdobędą największą ilość głosów internautów powstaną nowoczesne place zabaw. Głosujmy!!!

Rozwiń

31/03/2015

Petanque – naucz się gry od ekspertów

Śląski Klub Petanque „Carbon” rozpoczyna współpracę ze Świętochłowicami. Już jutro (1 kwietnia) na terenie OSiR Skałka przy przystani kajakowej odbędzie się pierwszy z cyklu treningów. Kolejne będą prowadzone w każdą pierwszą środę miesiąca od kwietnia aż do października br.

Rozwiń

26/03/2015

Nagrodzona na festiwalu

W sobotę, 21 marca br. Stowarzyszenie Ognisk Edukacyjno-Artystycznych „Amadeusz” zainaugurowało IX Wojewódzki Festiwal Muzyczny "Młody Amadeusz".

Rozwiń

Wszystkie

więcej aktualności