Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Rozumiem

Świętochłowice - Bliżej niż myślisz

AA
  • Lipisong 2018

    Zapraszamy do udziału w przeglądzie kapel i solistów LIPISONG.

  • Teatr ŚwiętochłOFFice zaprasza

    Zapraszamy na marcowe spektakle w teatrze ŚwiętochłOFFice.

  • Spektakle dla dzieci w CKŚ

    W ramach Teatru ŚwiętochłOFFice w każdą ostatnią niedzielę miesiąca o godzinie 16 będą wystawiane spektakle dla dzieci. Pierwszy z nich już 28 stycznia.

AA

23/03/2018

Społeczny projekt CIS-u w nowej restauracji w Muzeum Powstań Śląskich

24 marca o godzinie 12 odbędzie się otwarcie nowej restauracji "U Franka" w Muzeum Powstań Śląskich. Doświadczenie i nowe umiejętności pod okiem specjalistów będą zdobywać tutaj bezrobotni, którzy są podopiecznymi Centrum Integracji Społecznej.

Rozwiń

23/03/2018

Puls Świętochłowic odc. 8/2018

W tym odcinku m.in. o IV edycji Fashion Inside, sprzęcie WOŚP w świętochłowickim szpitalu, 5 mln zł na remonty dróg w ramach Funduszu Solidarności z Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, a także o spotkaniu na temat bezpieczeństwa najmłodszych z sędzią Anną Marią Wesołowską w SP nr 4.

Rozwiń

22/03/2018

Przedszkolaki witały wiosnę w Urzędzie Miejskim

Jak co roku, tradycyjnie wiosnę w Urzędzie Miejskim witały wraz z urzędnikami przedszkolaki z PM nr 4.

Rozwiń

Wszystkie

więcej aktualności

22/03/2018

Zgłoś uwagi do zadania pn. Organizacja festynu z okazji Dnia Matki i Dziecka dla mieszkańców Świętochłowic

Wydział Kultury, Sportu i Promocji Miasta informuje, że do 28 marca 2018 r. można pisemnie zgłaszać uwagi dotyczące oferty realizacji zadania publicznego pn. „Organizacja festynu z okazji Dnia Matki i Dziecka dla mieszkańców miasta Świętochłowic.” (art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie).

Rozwiń

22/03/2018

Zgłoś uwagi do zadania pn. Organizacja Wigilii połączonej z Mikołajem dla mieszkańców Świętochłowic

Wydział Kultury, Sportu i Promocji Miasta informuje, że do 28 marca 2018 r. można pisemnie zgłaszać uwagi dotyczące oferty realizacji zadania publicznego pn. „Organizacja Wigilii połączonej z Mikołajem dla mieszkańców miasta Świętochłowic, krwiodawców, działaczy, sympatyków.” (art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie).

Rozwiń

19/03/2018

XLVII sesja Rady Miejskiej

Przewodniczący Rady Miejskiej w Świętochłowicach Rafał Łataś informuje o zwołaniu XLVII sesji Rady Miejskiej w Świętochłowicach, która odbędzie się w dniu 27 marca 2018 r. (wtorek) o godz. 9.00 w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Świętochłowicach przy ul. Katowickiej 54.

Rozwiń

Wszystkie

więcej aktualności

23/03/2018

X Targi Lodowe w Centrum Kultury Śląskiej już jutro

Już jutro (tj. 24.03) w Centrum Kultury Śląskiej przy ul. Krauzego 1 w Świętochłowicach po raz dziesiąty zorganizowane zostaną Targi Lodowe.

Rozwiń

20/03/2018

Spółdzielnie Uczniowskie dla przedsiębiorczej młodzieży

W Krakowie odbyły się warsztaty dotyczące "Zakładania i funkcjonowania Spółdzielni Uczniowskich", w których uczestniczyła m.in. Katarzyna Woś, doradca zawodowy z Młodzieżowego Centrum Kultury w Świętochłowicach.

Rozwiń

12/03/2018

Tydzień z siatkówką w ZSO nr 1

W Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 przez cały miniony tydzień rozgrywano turnieje siatkówki. w rywalizacji wzięli udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i liceów.

Rozwiń

Wszystkie

więcej aktualności