Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Rozumiem

Świętochłowice - Bliżej niż myślisz

AA
 • Bezpłatne szkolenia- trwają zapisy

  Od 20 czerwca Urząd Miejski w Świętochłowicach będzie organizował bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców i osób zainteresowanych rozpoczęciem działalności gospodarczej.

 • Setka Świętochłowickich Talentów - konkurs

  Zapraszamy do udziału w konkursie „Setka świętochłowickich talentów na 100 - lecie odzyskania niepodległości przez Polskę”.

 • Rusza system SMS-owych powiadomień

  Świętochłowicki Komunikator Mieszkańców umożliwia dodatkową komunikację między Urzędem Miejskim a mieszkańcami.

 • Koperta życia

  Wypełnij kopertę życia,którą możesz pobrać bezpłatnie i przechowaj w lodówce.

AA

18/06/2018

Śląskie biesiadowanie podczas Święta Miasta

Święto Miasta zakończyło się niedzielnym śląskim biesiadowaniem, a na scenie wystąpili: Katarzyna Piowczyk, Bartos, Magdalena Pal, Grzegorz Poloczek, Jacek Silski, Bernadeta Kowalska i przyjaciele. Na Skałce w tych śląskich rytmach bawiły się całe rodziny.

Rozwiń

18/06/2018

Święto Miasta 2018 - Rap Festiwal

Podczas tegorocznej odsłony Rap Festiwalu wystąpili m.in. Dono, WU + Dj Feel-x, Kaliber 44. Mieszkańcy bawili się w hip-hopowych rytmach.

Rozwiń

16/06/2018

Święto Miasta 2018 - I Dzień

Za nami pierwszy dzień "Święta Miasta 2018". Tradycyjnie na Skałce bawili się mieszkańcy Świętochłowic i nie tylko. Na scenie wystąpili laureaci Lipisong, Silesian Hammond Group, Mateusz Ziółko oraz zespół Wilki.

Rozwiń

Wszystkie

więcej aktualności

11/06/2018

Zamiejscowy Punkt Obsługi Interesantów WKU

W 2018 roku w pomieszczeniach Wydziału Obsługi Mieszkańców Urzędu Miejskiego w Świętochłowicach (ul. Katowicka 53) zlokalizowany będzie Zamiejscowy Punktu Obsługi Interesantów Wojskowego Komendanta Uzupełnień w Chorzowie.

Rozwiń

09/06/2018

Zgłoś uwagi do oferty

Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia informuje, że do 15 czerwca 2018 r. można pisemnie zgłaszać uwagi dotyczące oferty realizacji zadania publicznego pn. „Organizacja uroczystych obchodów XXV rocznicy powstania Stowarzyszenia SPRÓBUJ Z NAMI” (art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie).

Rozwiń

06/06/2018

Powiadomienie o aktualnej jakości powietrza

Na stronie internetowej Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Katowicach można sprawdzać na bieżąco aktualną jakość powietrza w województwie śląskim.

Rozwiń

Wszystkie

więcej aktualności

15/06/2018

Uczniowie I LO na warsztatach w Opolu

Uczniowie klas 1a i 2a z językiem chińskim I LO, a także kandydaci z gimnazjum do przyszłorocznej klasy chińskiej odwiedzili Centrum Współpracy Polska-Chiny Instytut Konfucjusza w Opolu.

Rozwiń

12/06/2018

Szkolny maraton

Uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 włączyli się w III edycję ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam”. Podczas trwającego sześć godzin maratonu książki czytało 56 uczniów.

Rozwiń

08/06/2018

ZSO nr 1 zagra w finałach wojewódzkich

I LO zwyciężyło w rejonowych zawodach w siatkówce plażowej juniorów. Uczniowie Gimnazjum nr 1 w swej kategorii wiekowej byli drudzy.

Rozwiń

Wszystkie

więcej aktualności