Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Rozumiem

Świętochłowice - Bliżej niż myślisz

AA
 • Bezpłatne szkolenia- trwają zapisy

  Od 20 czerwca Urząd Miejski w Świętochłowicach będzie organizował bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców i osób zainteresowanych rozpoczęciem działalności gospodarczej.

 • Setka Świętochłowickich Talentów - konkurs

  Zapraszamy do udziału w konkursie „Setka świętochłowickich talentów na 100 - lecie odzyskania niepodległości przez Polskę”.

 • Rusza system SMS-owych powiadomień

  Świętochłowicki Komunikator Mieszkańców umożliwia dodatkową komunikację między Urzędem Miejskim a mieszkańcami.

 • Koperta życia

  Wypełnij kopertę życia,którą możesz pobrać bezpłatnie i przechowaj w lodówce.

AA

22/06/2018

Świętochłowiccy uczniowie zakończyli rok szkolny

Uczniowie świętochłowickich placówek zakończyli dziś rok szkolny. W sumie świadectwa w naszym mieście odebrało ponad 5 tys. uczniów.

Rozwiń

22/06/2018

Ruszyła strona internetowa swietochlowickirower.pl

Świętochłowicki Rower Miejski ruszy za kilka dni, a już teraz na oficjalnej stronie swietochlowickirower.pl znaleźć można podstawowe informacje dotyczące tego programu. Jest cennik, mapa stacji i regulamin.

Rozwiń

20/06/2018

Kolejny „Nasz Plac” otwarty

W zaledwie 31 dni roboczych powstał nowy park miejski na osiedlu Podgórze. Przestrzeń w rejonie ul. Śląskiej na Zgodzie zrewitalizowana została w ramach prezydenckiego programu „Nasz Plac”.

Rozwiń

Wszystkie

więcej aktualności

11/06/2018

Zamiejscowy Punkt Obsługi Interesantów WKU

W 2018 roku w pomieszczeniach Wydziału Obsługi Mieszkańców Urzędu Miejskiego w Świętochłowicach (ul. Katowicka 53) zlokalizowany będzie Zamiejscowy Punktu Obsługi Interesantów Wojskowego Komendanta Uzupełnień w Chorzowie.

Rozwiń

09/06/2018

Zgłoś uwagi do oferty

Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia informuje, że do 15 czerwca 2018 r. można pisemnie zgłaszać uwagi dotyczące oferty realizacji zadania publicznego pn. „Organizacja uroczystych obchodów XXV rocznicy powstania Stowarzyszenia SPRÓBUJ Z NAMI” (art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie).

Rozwiń

06/06/2018

Powiadomienie o aktualnej jakości powietrza

Na stronie internetowej Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Katowicach można sprawdzać na bieżąco aktualną jakość powietrza w województwie śląskim.

Rozwiń

Wszystkie

więcej aktualności

22/06/2018

„Przyjazna Szkoła” dla SPS nr 10

Szkoła Podstawowa Specjalna nr 10 w Świętochłowicach otrzymała tytuł „Przyjazna Szkoła” nadany przez Kuratorium Oświaty w Katowicach.

Rozwiń

21/06/2018

Uczniowie będą rozwijać zawodowe skrzydła

Od 1 września 2018 r. w Zespole Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Świętochłowicach będzie realizowany projekt "Rozwijam zawodowe skrzydła". Uczniowie mają szanse zwiększyć swoje kompetencje zawodowe, osiągnąć lepsze wyniki na egzaminach zawodowych oraz zdobyć lepszą pozycję na rynku pracy.

Rozwiń

20/06/2018

Zawody gimnastyczne w Domu Sportu

W Domu Sportu w Lipinach zorganizowano Miejskie Zawody Gimnastyczne. Wzięło w nich udział 20 uczestników, podzielonych na kategorie według wieku i doświadczenia.

Rozwiń

Wszystkie

więcej aktualności