Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Rozumiem

Świętochłowice - Bliżej niż myślisz

AA
 • Majowe świętowanie

  Serdecznie zapraszamy na MAJOWE ŚWIĘTOWANIE.

 • Biało - czerwono na "Skałce"

  Uczcijmy dzień flagi na sportowo. OSiR "Skałka" zaprasza.

 • Targi pracy

  Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach zaprasza do udziału w targach pracy, które odbędą się 17 maja 2018 r. w Centrum Kultury Śląskiej.

 • Rusza system SMS-owych powiadomień

  Świętochłowicki Komunikator Mieszkańców umożliwia dodatkową komunikację między Urzędem Miejskim a mieszkańcami.

 • Spektakle dla dzieci w CKŚ

  W ramach Teatru ŚwiętochłOFFice w każdą ostatnią niedzielę miesiąca o godzinie 16 będą wystawiane spektakle dla dzieci. Pierwszy z nich już 28 stycznia.

AA

26/04/2018

Od lipca pojedziemy rowerem miejskim

Od 1 lipca ulicami Świętochłowic będzie można poruszać się miejskimi rowerami. W sumie do dyspozycji mieszkańców będą 32 jednoślady w czterech bazach. Dziś umowę w tej sprawie podpisali prezydent miasta Dawid Kostempski i przedstawiciel firmy Nextbike Polska S.A. Jakub Giza.

Rozwiń

24/04/2018

W I LO odbył się Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Chinach i kulturze Chin

Swoją wiedzę o Chinach sprawdzili dziś uczniowie m.in. ze Świętochłowic, Chorzowa, Bytomia i Piekar Śląskich. Była to pierwsza edycja wojewódzkiego konkursu, którego organizatorem jest I LO im. Jana Kochanowskiego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Świętochłowicach.

Rozwiń

23/04/2018

Koperty życia dla seniorów

Pierwsi świętochłowiccy seniorzy otrzymali bezpłatnie Koperty Życia, które wczoraj w Centrum Kultury Śląskiej wręczył im prezydent Dawid Kostempski.

Rozwiń

Wszystkie

więcej aktualności

18/04/2018

XLIX sesja Rady Miejskiej

Przewodniczący Rady Miejskiej w Świętochłowicach Rafał Łataś informuje o zwołaniu XLIX sesji Rady Miejskiej w Świętochłowicach, która odbędzie się w dniu 26 kwietnia 2018 r. (czwartek) o godz. 10.00 w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Świętochłowicach przy ul. Katowickiej 54.

Rozwiń

12/04/2018

13 kwietnia możliwe utrudnienia drogowe

W związku z planowanym zgromadzeniem organizowanym w ramach kampanii społecznej możliwe są utrudnienia w ruchu drogowym w dniu 13 kwietnia br. na ulicach: Katowicka, Bytomska, Sikorskiego, Harcerska. Poniżej pełna treść komunikatu.

Rozwiń

09/04/2018

Zgłoś uwagi do oferty

Wydział Kultury, Sportu i Promocji Miasta informuje, że do 16 kwietnia 2018 r. można pisemnie zgłaszać uwagi dotyczące oferty realizacji zadania publicznego pn. „Organizacja warsztatów muzycznych w celu przygotowania repertuaru koncertu dla mieszkańców miasta z okazji 25-lecia działalności artystycznej Chóru Ex Animo Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Świętochłowicach.”

Rozwiń

Wszystkie

więcej aktualności

12/04/2018

Uczniowie wzięli udział w szkoleniu wspinaczkowym

Uczniowie świętochłowickiego I Liceum Ogólnokształcącego i Szkoły Podstawowej nr 2 wzięli udział w szkoleniu wspinaczkowym.

Rozwiń

12/04/2018

Wykład o kształceniu kosmetyczek i pokaz profesjonalnego makijażu w ZSO nr 1

11 kwietnia Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Świętochłowicach odwiedzili przedstawiciele Zespołu Policealnych Szkół Medyczno-Społecznych w Bytomiu.

Rozwiń

10/04/2018

Zakończył się XIX Rejonowy Konkurs Mitologiczny

6 kwietnia br. w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Świętochłowicach odbył się finał XIX Rejonowego Konkursu Mitologicznego dla młodzieży gimnazjalnej oraz starszych klas szkół podstawowych ze Świętochłowic, Siemianowic i Chorzowa.

Rozwiń

Wszystkie

więcej aktualności